Alanında iyi olan bir

WordPress Uzmanı

arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Whatsapp Hizmetlerimiz
Wordpress Destek

WordPress’i ilk çıktığı tarihten bu yana tanıyoruz.

20+ yıldan fazla tecrübeye sahip dev bir ekibiz.

Değerli vaktinizi işinize ayırın, geri kalanıyla uzman ekibimiz ilgilensin.

WhatsApp Sohbeti Başlatın

WordPress Uzmanı

WordPress ve WordPress Uzmanı hakkında sık sorulan sorular.

WordPess Nedir?

Eski adıyla B2/cafelog olan projenin resmi olarak devamı olan GPL Lisanslı, PHP ve MySQL kullanılarak açık kaynak kodlarıyla yazılmış kişisel blog ve yayın yapılan bir CMS’dir. WordPress 2003 yılında Mike Little ve Matt Mullenweg tarafından ilk defa B2/cafelog adıyla hazırlanmıştır. WordPress hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için https://tr.wordpress.org/about/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress konusunda tecrübeli, deneyimli ve bu alanda kendisini geliştirmiş kişilere WordPress Uzmanı denir.

WordPress Uzmanı ne iş yapar?

WordPress Uzmanı web sitelerinin kurulum, güncelleme, bakım, tasarım ve buna benzer geliştirmelerin, işlem ve taleplerin yapılmasını sağlar.

Neden bir WordPress Uzmanı ile çalışmalıyım?

WordPress Uzmanı teknik ya da pratik bilginizin olmadığı durumlarda ihtiyaçlarınız için zamandan kazandıracak çözümler sunar. Riskleri daha aza indirger ve işlem yapmadan önce sisteminizi yedekler.

WordPress mi WIX mi?

WordPress hem eklenti sayısının fazla olması ile hem de SEO konusunda WIX’e göre daha iyidir. WordPress ile bir çok ihtiyacınızı ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz.

WordPress ücretli mi?

WordPress Foundation tarafından açık kaynak kodlu olarak dağıtılan bu CSM sisteminin çekirdeği ücretsizdir. Ayıca kendi içerisinde dağıtılan şimdilik 59.311 adet eklenti ve 9.614 adet temayı da ücretsiz kullanabilirsiniz. WordPress için ücretli eklenti ve temalar da bulunmakta ve fiyatları değişkenlik göstermektedir.

WordPress Site Kurmanın Maliyeti Nedir?

PHP ve MySQL kullanılarak yazılmış WordPress için bir Linux Hosting ve alan adı satın almanız gerekmektedir. Ortalama maliyeti yıllık 10$ ila 15$ arasında değişmektedir.

WordPress Güvenli mi?

WordPress açık kaynak yazılım olmasına nazaran bir çok geliştirici tarafından geliştirilmeye devam etmekte ve sık sık güncellenmektedir. WordPress güvenliği konusunda daha fazla bilgi almak için https://tr.wordpress.org/about/security/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fatura kesiyor musunuz?

Hizmet verdiğimiz tüm alanlar için alınan ödemelerde fatura kesiyoruz.

Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

PayTR ile yaptığımız iş ortaklığı sayesinde sistemimizde tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

WhatsApp ile destek veriyor musunuz?

WhatsApp destek hattımız üzerinden 7/24 mesaj iletebilirsiniz. Uzmanlarımız mesai saatleri içerisinde sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacak.

Telefon ile destek veriyor musunuz?

Çalışma saatleri içerisinde telefon desteği alabilir, çalışma saatleri dışında ise diğer iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi destek veriyor musunuz?

Çalışma saatleri boyunca web sitemizin sağ alt köşesinde çevrimiçi destek uygulama penceremiz aktiftir.

Destek bileti (Ticket) ile destek veriyor musunuz?

Müşteri paneliniz üzerinden destek bileti oluşturabilirsiniz.

E-posta ile destek veriyor musunuz?

E-posta ile desteğimiz mevcuttur.

Güçlü Eklentiler İle Bir Adım Öne Geçin

WordPress eklenti kütüphanesinde bulunan eklentiler içierisinde bini aşkın eklenti üzerinde tecrübeye sahip ekibimiz ile özel ve güvenli kurulumlar gerçekleştiriyoruz.

Kendinizi yormayın, özel eklenti kurulumlarınızı ve ince ayarlarınızı biz gerçekleştirelim.

Müşteri yorumları ;

 1. Mehmetefemaras diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar ben bu siteyi beğenerek kullanıyorum işini güzel yapan insanlar ben bu siteden WordPress SEO ayarları hizmeti aldım

 2. Mehmetefemaras diyor ki:

  Bu siteyi İnternet’e gezerken buldum ve ilgimi çekti mükemmel bir ekip çok samimi işini iyi yapan insanlar onlardan WordPress eklentisi yazdırma hizmeti aldım

 3. Mehmetefemaras diyor ki:

  WordPress uzmanı arıyordum, kendilerinden WordPress site hızlandırma hizmeti satın aldım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 4. necmettin erdem diyor ki:

  Bu siteye denk gelmem çok iyi oldu , WordPress uzmanı arıyordum, kendilerinden WordPress site hızlandırma hizmeti satın aldım. Hizmetleriniz için teşekkür ederim

 5. Şahin Ersoy diyor ki:

  WordPress hosting taşıma hizmeti aldık açıkçası işlerinde oldukça başarılı bir firma diyebilirim özellikle kalite konusunda her zaman tercih edebilirsiniz 🙂

 6. Dlrhdlr diyor ki:

  WordPress uzmanı arayışı içerisindeydim sonrasında sizleri buldum sitenizin bilgilendirmesi ve iletişim kolaylığı olması harika bu sayede uzmanlar tarafından WordPress yedekleme için gerekli yardımımı aldım. Teşekkür ederim…

 7. ege diyor ki:

  WordPress ile hazırladığımız web sitesinde bazı yavaşlık problemleri vardı. Hızlandırma için uğraştık fakat çözemedik. Bu konuda kendilerinden hizmet aldık, 24 saat içerisinde %100 Performans rakamı ile bize web sitemizi teslim ettiler.

 8. Emrullah diyor ki:

  WordPress hız optimizasyonu hizmeti aldım ve memnun kaldım bence gayet iyi bir çalışma şekilleri var. WordPress sayfa hızlandırma ve hizmetini tamamladıktan sonra bir de güvenlik optimizasyonu hizmeti aldım. Kesinlikle öneririm.

 9. yardimciemir1 diyor ki:

  Bir wordpress uzmanı arıyordum. Tam benim düşündüğüm gibi bir hizmet veriyorlar. Çok teşekkür ediyorum ilginizden ve alakanızdan dolayı. Bu işin uzmanları ”roneon.com” derim ve susarım..

 10. Hilal Aslan diyor ki:

  WordPress uzmanı arıyordum, kendilerinden WordPress hosting taşıma hizmeti satın aldım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 11. ginastar diyor ki:

  Woocommerce ile e-ticaret sitesi kurdurduk. Gayet stabil hızlı ve işimizi fazlasıyla görecek bir e-ticaret sitesi hazırladılar. Bize geriye kalan sadece satış yapmak oldu 🙂 Reklam danışmanlığı hizmetinde de başarılılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.