WordPress Hosting

Stabil, hızlı ve güvenli.

Roneon’un WordPress için özel olarak optimize edilmiş sunucularında barındırılan hızlı ve güvenli hosting paketleri ile web sitelerinizde üstün performanslı bir ziyaretçi deneyimi sunun. 

Wordpress Hosting Logo
Wordpress Hosting Litespeed
Wordpress Hosting Jetpack
Wordpress Hosting Cloudflare
Paketleri incele İletişime Geç
Wordpress Hosting

WordPress Hosting Fiyatları

Her web sitesi ayrı bir amaç için kurulur. Size en uygun hosting paketini seçin.

Birlikte karar verelim
WordPress Hosting 1
50 ₺
Aylık fiyatlardır, yalnızca yıllık olarak satın alınabilir.
5 GB SSD Disk Alanı
2 GB Ram
2 Çekirdek işlemci
Sınırsız MySQL veritabanı
cPanel Yönetim Paneli
LiteSpeed Cache
Satın al
WordPress Hosting 2
100 ₺
Aylık fiyatlardır, yıllık olarak alınabilir.
10 GB SSD Disk Alanı
3 GB Ram
4 Çekirdek işlemci
Sınırsız MySQL veritabanı
cPanel Yönetim Paneli
LiteSpeed Cache
Satın al
WordPress Hosting 3
150 ₺
Aylık fiyatlardır, yıllık olarak alınabilir.
20 GB SSD Disk Alanı
4 GB Ram
8 Çekirdek işlemci
Sınırsız MySQL veritabanı
cPanel Yönetim Paneli
LiteSpeed Cache
Satın al

En iyi WordPress Hosting

Sık sorulan sorular

WordPress Hosting Nedir?

WordPress hosting, bir web sitesinin WordPress çerçevesine göre tasarlanmış bir web barındırma hizmetidir. Bu hizmet, WordPress kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış sunucular ve diğer özellikler sunar, böylece WordPress siteleri daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde çalışır. WordPress hosting hizmetleri genellikle özel WordPress yönetim panelleri, özel WordPress güncellemeleri ve WordPress güvenlik optimizasyonu gibi imkanlar ve özellikler sunar. Bu özellikler, WordPress kullanıcılarının sitelerini daha kolay yönetmelerini ve daha güvenli hale getirmelerini sağlar.

Satın alacağınız WordPress Hosting paketlerine WordPress’i kurmak için WordPress Toolkit’i kullanabilir veya wordpress.org adresinden wordpress’i indirip kurabilirsiniz.
Ya da bu işlemi sizin için biz yapabiliriz. WordPress Uzmanı Hizmetlerimize göz atın.

 

WordPress Hosting paketlerinizi cPanel kullanarak yönetebilirsiniz. cPanel alanında en iyi kontrol paneli hizmetidir, kolaylıkla dosyalarınızı yönetebilir ve bir çok kurulumu panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz tüm sunucularımız Türk Telekom’a ait Gayrettepe veri merkezinde aracı firmamıza özel olarak tahsis edilmiş kafesli, yangın önlemi alınmış güvenli alanlarda barındırılmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz hosting servisinizi başka bir sağlayıcıdan Roneon’a taşımanız için size tam destek sağlayacaktır. Bunun için öncesinde iletişim sayfasından ya da destek@roneon.com adresinden bilgi alabilir ve talep oluşturabilirsiniz.

WordPress Tool Kit, WordPress sitelerinin bakım, optimizasyon ve güncelleştirmelerini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir eklentidir. Bu eklenti, sitenizin performansını ve güvenliğini arttırmak için gerekli olan tüm araçları bir arada sunar. Örneğin, eklenti, sitenizin yedeklerini otomatik olarak alır, sitenizin güncel olmasını sağlar ve sitenizin hızını arttırmak için gereken optimizasyonları yapar. Ayrıca, eklenti, sitenizin güvenliğini artırmak için gerekli olan güncellemeleri ve güvenlik önlemlerini otomatik olarak gerçekleştirir. Bu sayede, sitenizin bakımı ve güncelleştirmeleri için daha az zaman harcamak ve daha az stresle karşı karşıya kalmak mümkün olur.

Başka sorularınız mı var?

Bizimle iletişime geçin, birlikte çözelim.

İletişime geç