Google ADS ile

Google’a Reklam Verme

Reklamlarınız için danışmanlık hizmeti veriyor, Ürün ve hizmetlerinizin reklamını optimize ederek daha az bütçe ile daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Üstelik Günlük Sadece 33 ₺ +KDV

Whatsapp Sipariş Demo Site (Referans)

Peki ya nasıl?

Ürünleriniz ya da hizmetleriniz ile ilgili Google’da en çok aranan kelimeleri tespit ediyoruz. Bu kelimelere yakın diğer arama terimlerini de ekleyerek tıklanma hacmini artırıyoruz. Dilerseniz reklamınızı belirlediğiniz bölgelerde (Ülke, bölge, şehir, 30km çapında vb) belirlediğiniz kişilere (Cinsiyet ve yaş aralığı) gösterebiliyor, ilgi alanına dayalı demografik reklamlarla satışlarınızı artırmanıza destek oluyoruz.

Sorular ve Cevaplar

Sık sorulan soruları sizler için cevapladık.

Paketler arasındaki farklar nelerdir?

Her iki pakette de sizlere aynı hizmeti sunuyoruz. Google ADS Giriş paketinde Google’ın önerdiği en düşük bütçe ile başlayabilirsiniz. Google ADS Özel pakette ise daha yüksek bütçeler ile reklam verebilirsiniz.

Reklamlarımız nerelerde görüntülenecek?

Google reklamları ile Google Arama Motoru, Yayıncı web siteleri ve Youtube’da reklam verebilirsiniz. Tercihinize göre bu mecraları ekleyip çıkartabiliriz.

Reklam bütçesi neye göre hesaplanır?

Google reklamları rekabete dayalı olarak işlemektedir. Dolayısıyla yüksek bütçe ayıran reklam verenler diğer rakiplerine nazaran daha üst sıralarda görüntülenme hakkı elde eder ve tıklanma oranları daha yüksek olur.

Sektörünüzün rekabet oranına göre tıklama başına maliyeti Google belirler. Google’ın tavsiye ettiği en düşük reklam bütçesi günlük 50 TL’dir.

Örnek Senaryo
Aynı sektörde bulunan “A” isimli işletme günlük 50 TL bütçe ayırırken “B” isimli rakibi ise günlük 100TL’lik bir reklam bütçesi ayırıyorsa “B” isimli işletme aynı arama sorgusunda ve anahtar kelimede daha üst sırada gösterim hakkı elde eder. Dolayısıyla tıklama ve potansiyel müşteri elde etme oranı daha yüksek olur.

Google'a reklam vermek SEO'yu etkiler mi?

Reklam vererek sitenize ya da uygulamanıza gelen ziyaretçi oranı artacağı için SEO’ya olumlu yönde etkileri vardır. Google’da aranan ilgili terim ile bağlantılı bir sayfanız varsa daha üst sıralara ilerleyebilmektedir.

Hizmet sonrası destek alabiliyor muyuz?

Reklam planlarınız devam ettiği sürece desteklerimizden faydalanabilirsiniz.

Onaylanma sürecini garanti ediyor musunuz?

Google reklamları, Google reklam politikaları dahilinde verilebilmektedir. Kumar, bahis ve +18 vb. içerikler barındıran web siteleri için reklamlar kabul edilmemektedir.

İçerikleriniz, ürün ve hizmetleriniz Google reklam verme kurallarına uyuyorsa reklamınız yüksek olasılıkla kabul edilecek ve yayınlanacaktır.

Sizden hizmet almayı bırakabilir miyiz?

Dilediğiniz zaman bizden hizmet almayı durdurabilirsiniz. Reklam danışmanlık hizmetiniz devam ettiği sürece size hizmet vermekteyiz.

Web sitem reklam vermek için müsait mi?

Reklam bağlantılarınıza tıklayarak ürününüzün olduğu sayfaya giriş yapan kullanıcının kullanım deneyi geri dönüş alabilmeniz için önemlidir.

Web sayfanızın duyarlı olması, mobil ve diğer tarayıcılarla uyumlu olması gerekmektedir.

Web sitenizi reklam vermeden önce kontrol ediyor, ziyaretlerin satışa dönüştürülmesi için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı bildiriyoruz.

Web siteniz reklamlar için uygun değilse, tasarım ekibimizden destek alabiliyorsunuz.

Reklamlar için fatura kesiyor musunuz?

Roneon İnternet Çözümleri tüm hizmetler için fatura kesmektedir. Buna Google ADS reklamları da dahildir.

Reklam bütçelerine kdv dahil midir?

Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. Tüm reklam bütçeleriniz için %18 KDV uygulanacaktır.

Ne kadar süreyle reklam vermek doğru olur?

Google ADS yapay zeka ile çalışan bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla reklam vermeye başladığınızda reklam verdiğiniz platformun (Web sitesi vb.) yapısını inceleyerek anahtar kelime analizini tanımlar. Bu genellikle 1 ay gibi bir süreci kapsar.

Google ADS yapay zekası web sitenizin dijital ortamdaki sektörel konumunu analiz ederek reklamlarınız için ihtiyacınız olan aranma terimlerini biriktirir.

Örneğin ilk ay 1500 TL’lik ayırdığınız bütçe ile 5.000 ziyaretçi alıyorsanız, diğer ay aynı bütçe ile 5.000 üzerinde ziyaretçi alma olasılığınız artar. Buna bağlı olarak satışlarınız da aynı oradan artacaktır.

Google ADS Giriş

Aylık 1500 ₺ +KDV

Günlük sadece 33 TL bütçe ile bir ay süreyle ürün ve hizmetlerinizi öne çıkartın.

 • Google ADS optimizasyonu
 • Rakip firma analizi
 • Hedef kitle analizi
 • Anahtar kelime analizi
 • Responsive tasarım uyumluluk kontrolü
 • Demografik hedefleme
 • Cinsiyet hedefleme
 • Aylık raporlama

Google ADS Özel

Belirlediğiniz bütçe +KDV

33 TL üzerinde belirlediğiniz günlük bütçeyi kullanarak rakipleriniz ile rekabete girin.

 • Google ADS optimizasyonu
 • Rakip firma analizi
 • Hedef kitle analizi
 • Anahtar kelime analizi
 • Responsive tasarım uyumluluk kontrolü
 • Demografik hedefleme
 • Cinsiyet hedefleme
 • Aylık raporlama