Alanında iyi olan bir

WordPress Uzmanı

arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Whatsapp Hizmetlerimiz
Wordpress Destek

WordPress’i ilk çıktığı tarihten bu yana tanıyoruz.

20+ yıldan fazla tecrübeye sahip dev bir ekibiz.

Değerli vaktinizi işinize ayırın, geri kalanıyla uzman ekibimiz ilgilensin.

WhatsApp Sohbeti Başlatın

WordPress Uzmanı

WordPress ve WordPress Uzmanı hakkında sık sorulan sorular.

WordPess Nedir?

Eski adıyla B2/cafelog olan projenin resmi olarak devamı olan GPL Lisanslı, PHP ve MySQL kullanılarak açık kaynak kodlarıyla yazılmış kişisel blog ve yayın yapılan bir CMS’dir. WordPress 2003 yılında Mike Little ve Matt Mullenweg tarafından ilk defa B2/cafelog adıyla hazırlanmıştır. WordPress hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için https://tr.wordpress.org/about/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress konusunda tecrübeli, deneyimli ve bu alanda kendisini geliştirmiş kişilere WordPress Uzmanı denir.

WordPress Uzmanı ne iş yapar?

WordPress Uzmanı web sitelerinin kurulum, güncelleme, bakım, tasarım ve buna benzer geliştirmelerin, işlem ve taleplerin yapılmasını sağlar.

Neden bir WordPress Uzmanı ile çalışmalıyım?

WordPress Uzmanı teknik ya da pratik bilginizin olmadığı durumlarda ihtiyaçlarınız için zamandan kazandıracak çözümler sunar. Riskleri daha aza indirger ve işlem yapmadan önce sisteminizi yedekler.

WordPress mi WIX mi?

WordPress hem eklenti sayısının fazla olması ile hem de SEO konusunda WIX’e göre daha iyidir. WordPress ile bir çok ihtiyacınızı ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz.

WordPress ücretli mi?

WordPress Foundation tarafından açık kaynak kodlu olarak dağıtılan bu CSM sisteminin çekirdeği ücretsizdir. Ayıca kendi içerisinde dağıtılan şimdilik 59.311 adet eklenti ve 9.614 adet temayı da ücretsiz kullanabilirsiniz. WordPress için ücretli eklenti ve temalar da bulunmakta ve fiyatları değişkenlik göstermektedir.

WordPress Site Kurmanın Maliyeti Nedir?

PHP ve MySQL kullanılarak yazılmış WordPress için bir Linux Hosting ve alan adı satın almanız gerekmektedir. Ortalama maliyeti yıllık 10$ ila 15$ arasında değişmektedir.

WordPress Güvenli mi?

WordPress açık kaynak yazılım olmasına nazaran bir çok geliştirici tarafından geliştirilmeye devam etmekte ve sık sık güncellenmektedir. WordPress güvenliği konusunda daha fazla bilgi almak için https://tr.wordpress.org/about/security/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fatura kesiyor musunuz?

Hizmet verdiğimiz tüm alanlar için alınan ödemelerde fatura kesiyoruz.

Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

PayTR ile yaptığımız iş ortaklığı sayesinde sistemimizde tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

WhatsApp ile destek veriyor musunuz?

WhatsApp destek hattımız üzerinden 7/24 mesaj iletebilirsiniz. Uzmanlarımız mesai saatleri içerisinde sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacak.

Telefon ile destek veriyor musunuz?

Çalışma saatleri içerisinde telefon desteği alabilir, çalışma saatleri dışında ise diğer iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi destek veriyor musunuz?

Çalışma saatleri boyunca web sitemizin sağ alt köşesinde çevrimiçi destek uygulama penceremiz aktiftir.

Destek bileti (Ticket) ile destek veriyor musunuz?

Müşteri paneliniz üzerinden destek bileti oluşturabilirsiniz.

E-posta ile destek veriyor musunuz?

E-posta ile desteğimiz mevcuttur.

Güçlü Eklentiler İle Bir Adım Öne Geçin

WordPress eklenti kütüphanesinde bulunan eklentiler içierisinde bini aşkın eklenti üzerinde tecrübeye sahip ekibimiz ile özel ve güvenli kurulumlar gerçekleştiriyoruz.

Kendinizi yormayın, özel eklenti kurulumlarınızı ve ince ayarlarınızı biz gerçekleştirelim.

Müşteri yorumları ;

 1. Alraen diyor ki:

  WordPress web sitesi başka Hostinge taşıma işlemi hizmeti aldık. Sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Teşekkür ediyorum.

 2. Muhterem diyor ki:

  Yavaş açılan WordPress sitesini hızlandırmak için hız optimizasyonu hizmeti satın aldık. Çok kısa sürede çözdüler ve hızlı açılması için faydalı değişiklikler yaptılar.

 3. Gamze diyor ki:

  Kendilerinden sürekli WordPress danışmanlığı hizmeti alıyoruz. Tüm isteklerimizi karşılıyorlar. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

 4. Enes diyor ki:

  WordPress web sitesi hız testi sonuçlarımızda TTFB, First Contentful Paint, Onload Time, Largest Contentful Paint, Time to Interactive ve Fully Loaded Time değerlerinde performans açısından çok gerideydik. Kendileriyle çalıştık ve kısa bir sürede çok iyi sonuçlar elde ettik.

 5. fatma diyor ki:

  baya bir süredir wordpress uzmanı arıyordum WordPress SEO çalışması aldım çok teşekkür ederim aşırı ilgililer.

 6. MEHMET diyor ki:

  WordPress hız optimizasyonu hizmeti aldım. Hızlandırma için tüm ayrıntıları incelediler ve teslim ettiler. Teşekkür ederim.

 7. Muhammet diyor ki:

  WordPress uzmanı arıyordum, kendilerinden WordPress site hızlandırma hizmeti satın aldım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 8. Cagan diyor ki:

  WordPress uzmanı arıyordum, kendilerinden WordPress site hızlandırma hizmeti satın aldım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 9. Yasemin diyor ki:

  WordPress konusunda gerçekten çok iyiler. Çok yardımcı oldular ve hatta benim bilmediğim onların fark ettiği problemleri de düzenlediler.

 10. Selinay tosun diyor ki:

  Müşteri hizmetleri çok başarılı. Yeni kuracağım wordpress sitem için danışmanlık aldım. Whatsapp hattı üzerinden çok hızlı bir şekilde dönüş sağladılar. WordPress hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi verip sorularımı yanıtladılar. Projem için gerekli hizmetleri seçmemde çok yardımcı oldular.

 11. SELİN diyor ki:

  WordPress virüs konusunda çok yardımcı oldu hız optimasyonu konusunda da yardımcı oldular artık çok hızlı çalışıyor sorunları hızlı çözdüler hizmet almıştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.